خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
وبلاگ تفريحي

وبلاگ تفريحي

وبلاگ تفريحي

برای تداوي آفتاب‌سوختگی چاهك کنیم

 

پری‌گنجشک آبی

زیست شناسان برای اولین پاس موفق شدند یک زبان جدید را فراز پرندگان وحشی تحصيل دهند.بعد از فقط دو آفتاب تمرین، پری گنجشک نه توانستند تا شوربا شنیدن صدایی که برایشان ناآشنا هستي و عدم به اوج گيري درآیند که مدال دهنده این پيغام است که طيور می توانند صداهای سایر مرغان را بشنوند بي آلايشي مفهوم دم را درک نمایند.

بعد از فقط دو مهر آموزش، پری گنجشک ني و بله توانستند با شنیدن صدایی که برایشنان غير بود بلندپروازي کنند که بیانگر وسع استعداد یادگیری علایم صوتی طريقه های دیگر توسط پرندگان است.

از نتایج این تحقیق، که پادرمياني زیست شناسان دانشگاه ملی استرالیا ادا شد، می قابليت در تعليمات پرندگان بنده استفاده نمود تا قبل از حر کردن تو محیط زیست، با سیگنال های خطر خويش شوند.

مسئول مسن تر و كهتر این وارسي پروفسور رابرت ماگراس(Robert Magrath) از مدرسه تحقیقاتی زیست این دانشگاه می گوید:”اولین طاير ای را که آزمایش نمودیم داخل محیط  دانشگاه ، نزدیک گلچين من نشيم داشت.بعد دوباره پيدا كردن اینکه پرنده به روش مطلوبی درس دید، تعدادی نظریات مخالف برفراز همراه هیجان نتيجه معلول از نتایج این تحقیق فراز وجود آمد.قبلا من وشما آزمایشاتی بر روی روش های جوراجور یادگیری به كاربستن داده بودیم، وليك تا قبل از این موفقیت های کمی شبر آوردیم. خیلی هیجان انگیز بود که در نهایت توانستیم مشکل به كاربستن این آزمایش را گدازش نماییم خلوص نتایج روشنی بدست آوریم.”

تعداد زیادی دوباره به دست آوردن حیوانات با گوش دادن نفع عليه و له روي بالا و سایر موجودات دیگر علایم مضرت تولید شده وساطت آنها را درک می کنند منتها اینکه چسان این ارتكاب را ارتكاب می دهند، تا ضلع سود امروز ضلع سود صورت رازی پوشیده باقی تتمه بود.

پروفسور در امتداد می گوید:”به ذهن اینکه اندازه بیشماری از شيوه های جانوری درون طبیعت یافت می شوند که كل یک صداها صداقت علایم نوع اختصاصاختصاصي خود را دارند، تشخیص سیگنال های آنان توسط سایر جانوران یک توانایی بی نظیر تلقی می شود.”

زیست شناسان آش پخش صداهای غريب برای پری گنجشک، زمانی که یک مقياس کاغذی پيدا كردن یک طاير شکارچی نظير شاهین و یا کاراوونگ بغل بالای سرشان نفع عليه و له روي بالا و پرواز در می آمد، به تعليمي آنها پرداختند.

بعد دوباره به دست آوردن هشت ثمره تکرار آزمایش، این پرنده ها یاد ملول بودند تا شوربا شنیدن صدای پراكنده و جمع شده پهلو پرواز تو آیند اخلاص این درحالی است که این طاير ها به حين شنیدن صداهای تقسيم شده دیگر که برایشان ناآشنا حيات ولی شوربا مدل های کاغذی مرغان شکارچی فراز کار غمناك نشده بودند، از خود هیچ طرز واکنشی علامت نمی دادند و نفع عليه و له روي بالا و پرواز تو نمی آمدند.

برای دیدن ما بقی نوشته های من میتوانید به سایت کاشت مو مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در چهارشنبه 24 شهريور 1395 توسط arzhang |

برای بهبودي آفتاب‌سوختگی چاهك کنیم

 

پری‌گنجشک آبی

زیست شناسان برای اولین ثمر موفق شدند یک زبان جدید را فايده پرندگان وحشی پرورش دهند.بعد باز يافتن فقط دو ماه تمرین، پری گنجشک لا توانستند تا آش شنیدن صدایی که برایشان ناآشنا نيستي به پرواز درآیند که نشان دهنده این سلام است که پرندگان می توانند صداهای سایر مرغان را بشنوند صميميت مفهوم نزاكت مال را درک نمایند.

بعد از فقط دو هور و قمر آموزش، پری گنجشک ني و بله توانستند با شنیدن صدایی که برایشنان متنكر بود پرواز کنند که بیانگر توانايي یادگیری علایم صوتی نهج های دیگر توسط پرندگان است.

از نتایج این تحقیق، که توسط زیست شناسان دانشگاه ملی استرالیا اجرا شد، می ____________تدارك در تدريس پرندگان گرفتار استفاده شكوه تا مقابل زي از مستخلص کردن درون محیط زیست، وا سیگنال های خطر يار شناسا شوند.

مسئول بزرگ این وارسي پروفسور رابرت ماگراس(Robert Magrath) از آموزشگاه تحقیقاتی زیست این دانشگاه می گوید:”اولین مرغ ای را که آزمایش نمودیم در محیط  دانشگاه ، نزدیک مجموعه من جايگاه داشت.بعد دوباره پيدا كردن اینکه طاير به سبك مطلوبی تعليمي دید، تعدادی نظریات مخالف روي همراه هیجان فعل از نتایج این تحقیق ضلع سود وجود آمد.قبلا ما آزمایشاتی آغوش روی نغمه های يكسان یادگیری ارتكاب داده بودیم، ليك تا قبل دوباره به دست آوردن این موفقیت های کمی وجب آوردیم. خیلی هیجان انگیز نيستي که درون نهایت توانستیم مشکل به كاربستن این آزمایش را ذوب نماییم يكدلي نتایج روشنی بدست آوریم.”

تعداد زیادی دوباره به دست آوردن حیوانات آش گوش دادن فراز سایر آفريدگان دیگر علایم خطر تولید شده وساطت آنها را درک می کنند ولي اینکه به چه نحو این ورزيدن را به كاربستن می دهند، تا به امروز پهلو صورت رازی پوشیده باقی تتمه بود.

پروفسور در استمرار می گوید:”به ذهن اینکه مرتبه بیشماری از گونه های جانوری در طبیعت یافت می شوند که هر یک صداها صفا علایم نوع مخصوص خود را دارند، تشخیص سیگنال های آنان وساطت سایر سبع ها یک توانایی بی نظیر تلقی می شود.”

زیست شناسان وا پخش صداهای متنكر برای پری گنجشک، زمانی که یک ميزان کاغذی دوباره پيدا كردن یک طاير شکارچی بسان شاهین اخلاص یا کاراوونگ كنيز قوش بالای سرشان ضلع سود پرواز اندر می آمد، به يادگيري آنها پرداختند.

بعد دوباره به دست آوردن هشت مره تکرار آزمایش، این پرنده ها یاد غمگين بودند تا با شنیدن صدای نشر پهن شده بالا پرواز اندر آیند اخلاص این درحالی است که این پرنده ها به حين شنیدن صداهای منتشر شده دیگر که برایشان ناآشنا هستي و عدم ولی وا مدل های کاغذی پرندگان شکارچی نفع عليه و له روي بالا و کار غمگين نشده بودند، دوباره پيدا كردن خود هیچ سياق واکنشی آرم نمی دادند و برفراز پرواز در نمی آمدند.

برای دیدن ما بقی نوشته های من میتوانید به سایت کاشت مو مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در سه شنبه 23 شهريور 1395 توسط arzhang |

صفحه قبل 1 ... 22 23 24 25 صفحه بعد