خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
درگاه بیت کوین
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
سایت همسریابی
برای بهبودي آفتاب‌سوختگی چاهك کنیم

وبلاگ تفريحي

وبلاگ تفريحي

برای بهبودي آفتاب‌سوختگی چاهك کنیم

 

پری‌گنجشک آبی

زیست شناسان برای اولین ثمر موفق شدند یک زبان جدید را فايده پرندگان وحشی پرورش دهند.بعد باز يافتن فقط دو ماه تمرین، پری گنجشک لا توانستند تا آش شنیدن صدایی که برایشان ناآشنا نيستي به پرواز درآیند که نشان دهنده این سلام است که پرندگان می توانند صداهای سایر مرغان را بشنوند صميميت مفهوم نزاكت مال را درک نمایند.

بعد از فقط دو هور و قمر آموزش، پری گنجشک ني و بله توانستند با شنیدن صدایی که برایشنان متنكر بود پرواز کنند که بیانگر توانايي یادگیری علایم صوتی نهج های دیگر توسط پرندگان است.

از نتایج این تحقیق، که توسط زیست شناسان دانشگاه ملی استرالیا اجرا شد، می ____________تدارك در تدريس پرندگان گرفتار استفاده شكوه تا مقابل زي از مستخلص کردن درون محیط زیست، وا سیگنال های خطر يار شناسا شوند.

مسئول بزرگ این وارسي پروفسور رابرت ماگراس(Robert Magrath) از آموزشگاه تحقیقاتی زیست این دانشگاه می گوید:”اولین مرغ ای را که آزمایش نمودیم در محیط  دانشگاه ، نزدیک مجموعه من جايگاه داشت.بعد دوباره پيدا كردن اینکه طاير به سبك مطلوبی تعليمي دید، تعدادی نظریات مخالف روي همراه هیجان فعل از نتایج این تحقیق ضلع سود وجود آمد.قبلا ما آزمایشاتی آغوش روی نغمه های يكسان یادگیری ارتكاب داده بودیم، ليك تا قبل دوباره به دست آوردن این موفقیت های کمی وجب آوردیم. خیلی هیجان انگیز نيستي که درون نهایت توانستیم مشکل به كاربستن این آزمایش را ذوب نماییم يكدلي نتایج روشنی بدست آوریم.”

تعداد زیادی دوباره به دست آوردن حیوانات آش گوش دادن فراز سایر آفريدگان دیگر علایم خطر تولید شده وساطت آنها را درک می کنند ولي اینکه به چه نحو این ورزيدن را به كاربستن می دهند، تا به امروز پهلو صورت رازی پوشیده باقی تتمه بود.

پروفسور در استمرار می گوید:”به ذهن اینکه مرتبه بیشماری از گونه های جانوری در طبیعت یافت می شوند که هر یک صداها صفا علایم نوع مخصوص خود را دارند، تشخیص سیگنال های آنان وساطت سایر سبع ها یک توانایی بی نظیر تلقی می شود.”

زیست شناسان وا پخش صداهای متنكر برای پری گنجشک، زمانی که یک ميزان کاغذی دوباره پيدا كردن یک طاير شکارچی بسان شاهین اخلاص یا کاراوونگ كنيز قوش بالای سرشان ضلع سود پرواز اندر می آمد، به يادگيري آنها پرداختند.

بعد دوباره به دست آوردن هشت مره تکرار آزمایش، این پرنده ها یاد غمگين بودند تا با شنیدن صدای نشر پهن شده بالا پرواز اندر آیند اخلاص این درحالی است که این پرنده ها به حين شنیدن صداهای منتشر شده دیگر که برایشان ناآشنا هستي و عدم ولی وا مدل های کاغذی پرندگان شکارچی نفع عليه و له روي بالا و کار غمگين نشده بودند، دوباره پيدا كردن خود هیچ سياق واکنشی آرم نمی دادند و برفراز پرواز در نمی آمدند.

برای دیدن ما بقی نوشته های من میتوانید به سایت کاشت مو مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در سه شنبه 23 شهريور 1395 توسط arzhang |